Warning: A non-numeric value encountered in /nfsmnt/hosting2_1/0/4/042426c8-19e5-49ed-b677-8dd3c13af15e/niedlhom.sk/web/wp-content/themes/simplearticle-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
NieDlhom.sk O projekte - NieDlhom.sk

NieDlhom.sk je nezávislý projekt, ktorý má za cieľ formou blogu prispievať k finančnej gramotnosti Slovákov a predísť tak nesprávnym finančným rozhodnutiam. Tie často končia zložitou finančnou situáciou a v tých najhorších prípadoch aj životom na ulici.

Na tomto webe sa dočítate o pôžičkách a ďalších finančných produktoch, o podvodníkoch, podvodoch a nevýhodných ponukách, tiež tu nájdete rady, ako napríklad ušetriť peniaze, zbaviť sa a predísť zbytočným výdavkom alebo ako nepodľahnúť prehnanému konzumu a nekontrolovateľnému míňaniu. Taktiež by sme chceli do projektu vniesť akéhosi ducha nielen zodpovednosti voči samému sebe a svojim peniazom, ale aj svojmu okoliu. Chceme, aby obyvatelia Slovenska žili plnohodnotné a šťastné životy, a to aj napriek tlaku nielen finančného a konzumného sveta. Chceme, aby mali dostatok objektívnych informácií pre správne rozhodnutia v oblasti svojich financií.

NieDlhom.sk napriek svojmu názvu nie je vyslovene v priamej opozícii pôžičiek, i keď primárne máme za cieľ pôžičkám a zadĺženiu predchádzať vždy, kedy je to možné. Vytvárame zdroj informácií – iný, než sú samotné spoločnosti a sprostredkovatelia, ktorých prvou motiváciou je najmä zarobiť.

Informácie na webe NieDlhom.sk majú byť v prvom rade objektívne a nezávislé, preto sa budeme vždy snažiť o to, aby obsah tvorili ľudia z viacerých oblastí, vrátane tých ekonomických.

Ak máte záujem akoukoľvek formou podporiť tento projekt, môžete tak urobiť už jednoduchým zdieľaním so svojimi blízkymi. Ak sa chcete podieľať na tvorbe samotného obsahu alebo máte tipy na zaujímavé témy, prosím, napíšte nám. Akákoľvek podpora bude zverejnená na stránke partnerov.